Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama sektöründe öncü firma olan Başkent Halı Yıkama, yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman ekibi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Halılarınız son teknoloji makinelerle donatılmış modern fabrikamızda temizlenip yıkanmaktadır. Eryaman’da ikamet ediyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız. Halılarınızı en az 6 ayda bir mutlaka düzenli olarak yıkatmanızı öneriyoruz.

Eryaman’da Halı Yıkama Fabrikası Seçerken Neler Dikkat Etmeliyiz?

Eryaman’da halı yıkama fabrikası seçimi yaparken mutlaka özen gösterilmelidir. Halı yıkama ciddi bir iştir. Ailenizin ve çocuklarınızın sağlığı için yüzeysel değil derinlemesine temizlik yapan firmaları tercih etmelisiniz. Başkent Halı Yıkama olarak, son teknoloji makineler ile halılarınızı önce gözle görülmeyen küçük mikroplardan arındırıyoruz. Bu mikroplar toz akarı ismiyle anılmakla birlikte solunum yolu alerjileri ve astıma sebep olabilmektedirler. Bu yüzden mutlaka düzenli olarak halılarınız yıkatılmalı ve bu canlılardan temizlenmelidir. Bu işleme hav alma işlemi denilmektedir ve hav alma makineleri kullanılarak yapılmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutan ve bundan sonra da tutmayı hedefleyen halı yıkama fabrikamızın çalışanları halılarınızı kapınızdan alarak fabrikamıza getirir ve temizlik işlemlerine başlarlar. Öncelik hav alma işlemidir ve sonrasında yıkama işlemlerine geçilir. Ardından kuruyan halılarınız özenle paketlenerek kapınıza kadar getirilir. Memnuniyet garantili yıkama işlemlerimiz ardından sizlerin ve ailenizin sağlığı, mutluluğu daima her şeyden önce gelmektedir.

Halıyı yıkadık, teslim ettik, işimiz bitti gibi bir anlayışla kesinlikle hizmet etmediğimizi bizi tercih ettiğinizde anlayacaksınız. Yaptığımız işin daima arkasında olduk ve Eryaman halkının hafızasına kazındık. Eryaman bölgesinde halı yıkama denilince akla ilk gelen firma olmak kolay değil ama biz bunu başardık.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı