Hakkımızda

Başkent Halı Yıkama olarak Ankara’nın çeşitli ilçe, mahalle ve semtlerinde yaklaşık 23 senedir halı yıkama, koltuk yıkama, perde ve stor yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Yeni çıkan teknolojileri takip eden, sizlere daha iyi hizmet vermek için gerekli olduğunu düşündüğümüz her türlü makine ve cihaz yatırımını yapan ender firmalardanız. Personel eğitimine önem veren ve personel bilgisini sürekli güncel tutmak adına yoğun çalışmalar yapan firmamız bu konuda son derece hassastır.

Yüzeysel değil derinlemesine temizlik anlayışımız neticesinde halı, koltuk, perde ve yorganlarınızı gözle görülmeyen küçük mikroplardan arındırıyor, ailenizin ve çocuklarınızın sağlıklı olması adına her şeyi yapıyoruz. Bu çalışma şeklimiz sonucunda da değerli müşterilerimizin memnuniyet seviyesinin yüksek olması ve her geçen gün daha da yükselmesi bizlere gurur veriyor.

Yılların verdiği tecrübe, yaptığımız işin kalitesine yansımakta olup memnuniyet oranı en yüksek halı yıkama firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı