Koltuk Yıkama Hizmeti

Başkent Halı Yıkama olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de Koltuk Yıkama hizmetidir. Bu konuda uzmanlaşmış personelimiz, modern makine ve cihazlarımız ile koltuklarınızı evinizde yıkıyoruz. Özel deterjanlarımız kesinlikle koltuğunuza ve yüzeyine zarar vermez ve tüm kir, lekelerden arındırmaktadır.

Koltuklarınızı mutlaka düzenli olarak yıkatmanızı öneriyoruz. Koltuk yüzeylerinde görünen kirler dışında derinlerine inildikçe çok fazla kir olduğu bilinmektedir. Bu kirlerin üzerinde her gün oturmak, uzanmak çok sağlıklı olmamaktadır. Hem koltuklarınızın görünüş yönünden temiz durması evinize ferah ve temiz bir hava katacak olması, hem de otururken içiniz rahat bir şekilde oturacak olmanız keyfinizi yerine getirecektir.

Gelin bugün hem evinize, hem kendinize bir iyilik yapın ve koltuklarınızı kirlerinden arındırın, evinizin havası değişsin. Ankara’da ikamet ediyorsanız yapmanız gereken yalnızca bir telefon etmek. Uzman ekibimiz, özel cihaz ve deterjanlarımız ile sizleri ziyaret edecek, birkaç saat içerisinde pırıl pırıl bir ev ile sizleri başbaşa bırakacaktır. Evinizin yeni görüntüsüne ve mis kokusuna siz bile hayret edeceksiniz.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı